Administracja

Usługi Administracyjne


Czerpiąc wiedzę z naszego doświadczenia w administracji systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz wszelkiego rodzaju oprogramowaniem jak również sieciami teleinformatycznymi, podpartego wiedzą praktyczną nabytą dzięki obsłudze klienta, jak również certyfikatami, dlatego systemy Windows, Linux nie są nam obce. Sieci teleinformatyczne to w obecnych czasach obszerne autostrady danych. Podróżując nimi możemy znaleźć wiele interesujących nas informacji, posiąść pliki których potrzebowaliśmy, co w rezultacie zaowocuje zaoszczędzeniem naszego czasu, pieniędzy przy pracach takich jak transmisje obrazu, dźwięku, danych etc. Bardzo ważnym elementem sieci teleinformatycznej jest niezawodność w działaniu sieci, którą w głównej mierze stanowią stanowią urządzenia aktywne, które kierują ruchem przesyłanych i odbieranych danych. Bezawaryjność pracy tych urządzeń pozwala nam zapewnić bezpieczeństwo, szybkość oraz stabilność Państwa sieci. Sercem struktury teleinformatycznej jest serwerownia, gdzie swoje miejsce znajdą urządzenia zarządzające ruchem sieci jak również, serwery na których odbywa się wymiana danych jak również, przechowywane są informacje z których Państwo korzystają.


Dlatego jeśli nie posiadacie Państwo, bądź chcielibyście zmodernizować w domu bądź firmie swoją sieć teleinformatyczną, dokonać konfiguracji urządzeń zarządzających (router, switch, modem etc.) tak aby Państwa dane były bezpieczne to właśnie ta oferta jest dla Państwa ! ZAPRASZAMY do kontaktu z pracownikiem firmy w celu uzyskania indywidualnej oferty.

Usługi DNS
Bind9, PowerDNS, DNS dla Windows.
Usługi Baz danych
MySQL, PostgreSQL.
Usługi FTP
Proftpd, Pureftpd, Vsftpd.
Usługi Poczty elektronicznej
Exchange, Postfix, Exim.
Systemy operacyjne
Windows, Linux.
Umowy
Umowy usług administracyjnych.
Aktulaizacje
Systemów operacyjnych i oprogramowania.
Optymalizacje
Indywidualne konfiguracje.
Zabezpieczenia
Firewall, Antywirus.
Usługi wirtualizacji
KVM, OpenVZ, Xen.
Usługa WWW
IIS, Apache, Nginx, Lighttpd.
Panele
DirectAdmin, Webmin, HyperVm, Proxmox, WHMCS, RevoGames.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zawsze chętnie na nie odpowiemy.


Nasze Realizacje Kontakt z nami