Strony Internetowe

Strony Internetowe i Sklepy Internetowe


Zaprezentuj się w Internecie! Zdobądź nowych klientów, zwiększ sprzedaż, poznaj nowych ludzi, a to wszystko dzięki własnej stronie internetowej ! Pomożemy Państwu przeprowadzić cała procedurę wdrożenia waszej strony internetowej. Wykonana przez nas strona będzie przygotowana tylko i wyłącznie dla Państwa, oprócz gwarancji jakości, oferujemy profesjonalne jej wykonanie i pomoc w prowadzeniu. Dzięki temu że internet pozwala na propagowanie strony w bardzo szerokim zakresie, posiadanie strony internetowej poprawia Państwa wizerunek oraz stabilność działalności w oczach klientów. Setki tysięcy osób o każdej porze dnia i nocy, będą w stanie łatwo dotrzeć do prezentowanej przez Państwa oferty. Proponujemy Państwu dwie opcje wykonania strony internetowej w zależności od Państwa potrzeb i funduszy.
Pierwsza opcja to wykonanie strony internetowej z panelem CMS, którą wycenimy dla Państwa indywidualnie wg. potrzeb. Opłata za stronę jest jednorazowa.
Druga opcja to wykonanie strony z panelem CMS z opłatą miesięczną w formie abonamentu. Poniżej przedstawiamy, trzy plany taryfowe.

 
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zawsze chętnie na nie odpowiemy.


Nasze Realizacje Kontakt z nami